Varikozinių venų kontrolė – Varicosin Complex – ar jis veikia?

Kristina

Varikozinių venų kontrolė – Varicosin Complex – ar jis veikia?

Sveiki visi, sakykit, gal žinote ar varicosin complex padeda gydyti varikozines venas? Mano mama labai dėl to kenčia ir aš ieškau efektyvių priemonių. Pamačiau šio produkto reklamą, gal kas esate susidūrę

Vartotojo avataras
knopkiusha41

Re: Varikozinių venų kontrolė – Varicosin Complex – ar jis veikia?

Pati šio gelio neturiu, bet kambariokė sau užsisakė, nes turi problemų su venomis, nors jos nėra labai matomos, ją tai nervina. Bendrai, aš neliečiau šios temos, kadangi man tai atrodė kvaila, tačiau pastaruoju metu venos yra mažiau pastebimos.

Vartotojo avataras
Eleonóra40

Mano atveju, preparatas suveikė puikiai, rekomenduoju. Tačiau reikia prisiminti reguliariai jį vartoti, nes jeigu dėl kokių nors priežasčių nustosite, gero poveikio nematysite

Vartotojo avataras
matrica

Justinaa56 rašė:Juk nėra taip, kad varikozines venas galima tik operuoti?

tikrai ne, yra įvairūs būdai ir preparatai

Justinaa56

matrica rašė:
Justinaa56 rašė:Juk nėra taip, kad varikozines venas galima tik operuoti?

tikrai ne, yra įvairūs būdai ir preparatai

ir aš nieko apie tai nežinojau

Vartotojo avataras
dainuska7

Turėjau rimtą problemą su varikozinėmis venomis, internete radau Varicosin complex reklamą ir juo pasinaudojau. Rezultatai labai geri, dabar beveik pabaigiau gydymą, problemos su venomis baigėsi. Galiu tik rekomenduoti.

Kristina

Eleonóra40 rašė:Mano atveju, preparatas suveikė puikiai, rekomenduoju. Tačiau reikia prisiminti reguliariai jį vartoti, nes jeigu dėl kokių nors priežasčių nustosite, gero poveikio nematysite

Gerai, o gali pasakyti, iš kur užsisakei?

Vartotojo avataras
Eleonóra40

Kristina rašė:
Eleonóra40 rašė:Mano atveju, preparatas suveikė puikiai, rekomenduoju. Tačiau reikia prisiminti reguliariai jį vartoti, nes jeigu dėl kokių nors priežasčių nustosite, gero poveikio nematysite

Gerai, o gali pasakyti, iš kur užsisakei?

Užsisakiau tiesiogiai iš gamintojo, štai nuoroda į jo tinklalapį https://bit.ly/2xa9b7x

Grįžti į

Dabar prisijungę

Vartotojai naršantys šį forumą: 0 ir 0 svečių