Susidorokite su išnirusiais pėdų kaulais – Valgomed. Ar tai veikia?

Vartotojo avataras
matrica

Susidorokite su išnirusiais pėdų kaulais – Valgomed. Ar tai veikia?

Sveiki visi,
Aš ieškojau gero būdo atsikratyti šios bėdos. Aš žinau, apie operacijas, bet aš mieliau pabandyčiau kažką mažiau invazinio pirmiau. Turiu tą mažą išnirusį kauliuką ant mano kairės kojos, tačiau ant dešinės kojos yra žymiai didesnis. Aš perskaičiau apie tuos separatorius, jūs jį galite rekomenduoti? Ar kas nors bandė Valgomed separatorius?

Vartotojo avataras
renūūū

Re: Susidorokite su išnirusiais pėdų kaulais – Valgomed. Ar tai veikia?

Aš nusipirkau Valgomed maždaug prieš 3 savaites, aš dėviu jį reguliariai, nesukelia man daug problemų, bet jau matau pirštą grįžtant į savo vietą, tikiuosi, kad jis grįš ten kur jis priklauso; p

Brashke

Ar galite dėvėti įprastus batus su tuo daiktu ant kojos, arba jis gali būti dėvimas tik namuose?

Vartotojo avataras
NusiwylusiMeilea

Taip galite dėvėti įprastus batus su tuo daiktu, nebent tai kai tai yra labai siauri batai, tuomet jūsų kojos gali netilpti, bet nepamenu, kad turėjau kokių nors problemų;)

Vartotojo avataras
Mante000

Aš naudoju šį separatorių jau mėnesį ir tikėkite ar ne, bet pirštas grįžta į savo natūralią padėtį, mano koja atrodo daug geriau dabar ir mano kojos neskauda taip stipriai po ilgesnio pasivaikščiojimo. Aš rekomenduoju valgomed svarstantiems jį pirkti;).

Vartotojo avataras
Cama45

naudojau valgomed daugiau nei 2 mėnesius ir niekada neturėjau jokios opos, pūslės, jau nekalbant apie dirginimą. Be abejo, tai nėra itin patogu, nes galite jaustis suvaržytai, bet tai nesukelia skausmo, greitai priprantama prie jo ir netrukus net neprisiminsite jo ant savo pėdos

Galateja

Ei, gal kas nors pasakysite man, kur galite pirkti tą Valgomed dalykėlį?

Vartotojo avataras
vaidaze24

Aš nusipirkau jį čia: http://bit.ly/2EpOtnm .Tai oficiali parduotuvė, todėl legali. Paketas atvyko po 3 dienų;)

Vartotojo avataras
dynka34

Štai kur aš jį taip pat pirkau. Esu labai patenkinta, pinigai gerai išleisti :)

Grįžti į

Dabar prisijungę

Vartotojai naršantys šį forumą: 0 ir 0 svečių