speak express atsiliepimai - kalbų platforma

Vartotojo avataras
Ekzarchas

speak express atsiliepimai - kalbų platforma

Ei visi, Norėčiau sužinoti, ar kas nors iš jūsų kada nors bandė Speak Express Kokia buvo jūsų patirtis su šiuo metodu? Ar tai gera investicija? Man reikia greitai pabaigti kursą, nes aš planuoju išvykti į užsienį greičiau ir dabar mano anglų kalba yra tragiška .... Kiekvienas, kuris bandė parašykite komentarą?

Vartotojo avataras
Sfinkse

Re: speak express atsiliepimai - kalbų platforma

Mokiausi vokiečių su Speak Express, bet pati platforma yra tiesiog nuostabi. Jų mokymosi planas yra puikiai suprojektuotas ir nesvarbu ar jūs pažengusi ar pradedantysis tai pagerins jūsų tarimą ir išmokyti jus daug žodžių. Aš skiriu jai 10/10

pupauoga123

Jei jūs paklausite manęs Speak express yra labai įdomus būdas išmokti kalbą. Aš juo išmokau anglų kalbą ir nors mano smegenys netobulai sugeria naujus duomenis: D Aš įvaldžiau pagrindus staigiai r dabar aš perėja į aukštą lygį. Nesigailiu išleistų pinigų

keldziuke

Aš išmokau kalą mokykloje, pradinėje, tada vidurinėje todėl savo anglų kalbos žinias laikau priimtinomis, tačiau darbo pasiūlymą Vokietijoje ir man teko greitai išmokti kalbą bent šiek tiek. Vienas mėnuo su platforma ir mano vokiečių yra tokio paties lygio kaip anglų kalbos po visų tų metų mokymosi ją mokykloje. Kalbos mokymasis mokyklos mokymo metodais kuriuos jos naudoja mokyklose yra tik apgailėtina ir aš ne tik kalbu apie kalbas ...

Mergele

Tikrai tvarkingas požiūris į mokymąsi, o ne kaip knygų ir kita, bent jau jie neprives jus iki taško, kur jūs užmigsite po 15 minučių, nes jiems nerūpi ... Aš rekomenduoju jį visiems

Brigita94

Aš nusipirkau tai sau, bet dabar kiekvienas ją naudoja, mano vyras gavo ją ir, kai mano vaikai grįžta iš mokyklos jie susėsti prie jos valandoms, nes jie matė mane ją naudojant ir užsikabino taip pat, ir tai mane džiugina, kad jie mokosi kalbą :)

Vartotojo avataras
traders

Ji atsiusta šiandien, aš tik praleidau valandą prie jos iki šiol, bet pirmas įspūdis yra labai teigiamas. Labai gražus išdėstymas, viskas aišku ir intuityvu, labai gerai paaiškinta, gražūs mokymosi metodai, galima pasakyti, kad buvo padaryta tiems, kurie žino savo darbą

Liucija

kur galiu jį nusipirkti ir kaip jis veikia, jie man atsiųsti ką nors per e-mail?

Vartotojo avataras
kOmaaaa

Aš užsisakiau ją taip pat, ačiū už nuorodą :) Aš per internetą gavau prieigos kodą el.paštu iš karto, nuostabus bendravimas ir labai profesionalūs, galiu pasakyti, kad tai geras prekės ženklas. Platforma pati vizualiai atrodo nuostabiai, moko jus, labai draugiškai, niekuo nesiskundžiu iki šiol

Vartotojo avataras
myska123

Štai nuoroda: Speak Express tai kur aš užsisakiau ją. Galite pasirinkti susimokėti pristatymo metu ar paprastai pirkti. Aš pasirinkau pervedimą ir tada jie išsiųs jums prieigos kodą. Kai susimokat jie jums tiesiog atsiųs elektroninį laišką su kodu akimirksniu

Grįžti į

Dabar prisijungę

Vartotojai naršantys šį forumą: 0 ir 0 svečių