speak express atsiliepimai - kalbų platforma

Radehac22

Re: speak express atsiliepimai - kalbų platforma

Aš niekada nebuvau linkęs mokytis kalbų. Tačiau radau šią kalbos platformą ir dabar gerai kalbu angliškai :mrgreen:

Vartotojo avataras
Juodasis varnas

Ar manote, kad Speak Express tikrai padės man išmokti anglų kalbą per tokį trumpą laiką? Norėčiau išskristi į Angliją, kol vis dar įmanoma, bet, deja, aš nemoku kalbos :(

Cahrada

Manau, kad nėra ko dvejoti :) Aš pradėjau mokytis prieš dvi savaites. Dabar, kai prie manęs prieina užsienietis, galiu pasikalbėti su juo. Linkėjimai :D

Vartotojo avataras
NusiwylusiMeilea

Norėčiau sužinoti, ar sunkiais atvejais (kaip ir mano) ši platforma padės. Ačiū iš anksto už jūsų atsakymą.

DamirValter

mano sūnus nuvyko į JK ir ten susituokė su moterimi. Aš iš jų gavau anūką. Ar galėčiau išmokti anglų kalbos iki birželio mėnesio, kad galėčiau bendrauti su savo sūnaus anūku ir sutuoktine?

elacra113

As suteikiau prieigą prie šios platformos, savo atostogaujančiai motinai. Iš pradžių ji nenorėjo to daryti, tačiau po kurio laiko ji įsitikino, o dabar ji gali laisvai kalbėti anglų kalba ir pradėjo mokytis kitos kalbos, nes, kaip teigia ji, tai smagu ir lengva. :D

Kand77

Aš išbandžiau kitą platformą. Pasirodė, jog tai tik laiko ir pinigų švaistymas. Dabar aš mokausi su „Speak Express“ ir aš tikrai matau rezultatus. Aš galiu padaryti daug daugiau. :D

Ramatoni

Negaliu pasakyti blogo žodžio apie šią platformą. Aš išmokau kalbą ir aš didžiuojuosi tuo: D

Vartotojo avataras
Tucker

Susipažinimas su moterimis iš kitų šalių nebėra problema. Paprasta ir efektyvi mokymosi metodika.

NovaLL

Aš nuoširdžiai rekomenduoju visiems, kurie turi problemų su užsienio kalbų išmokimu. Ilgą laiką vokiečių kalba man kėlė nepatogumų ir apskritai užsienio kalbos man buvo sunku. Su „Speak Express“ aš dabar puikiai kalbu vokiečių kalba 8-)

Grįžti į

Dabar prisijungę

Vartotojai naršantys šį forumą: 1 ir 0 svečių