speak express atsiliepimai - kalbų platforma

Vartotojo avataras
aldoja34

Re: speak express atsiliepimai - kalbų platforma

Mano vaikai man pasakė, kad tai būtų malonu, jei jų mokyklos mokytų šiuo būdu, nes jie naudoja šią platformą, taip pat, jie yra 10 ir 12 metų. Jie teisūs, metodai, yra šiuolaikiniai ir remiasi įvairių bandymų, mokslinininkų tyrimais kurie tikrai žino, kaip padaryti kad jūsų smegenys sugertų žinias greičiau, o mokyklos tik kalą savo senus pasenusius dėstymo būdus.

DonRomaso31

Pamiršau pridėti, platforma yra nuostabi, aš ketinu pirkti išplėstą paketą :)

Vartotojo avataras
dainuska7

Aš mokiausi vokiečių kalbos šiuo būdu 1,5 mėnesio, tada aš persikėliau į Vokietiją dirbti ir aš galėjau kalbėti su bet kuo, galiu pridėti aš niekada neturėjau jokio kontakto su ta kalba prieš tai

Illiana35

Tiesa, naudojant platformą tikrai pagerinau savo gyvenimą. Išbandžiau visu skirtingų tipų kursus, skaičiau knygas, žiūrėjau filmus anglų kalba, nieko nepadėjo. Tada aš užsisakiau platformą ir po 2 mėnesių galiu bendrauti anglų kalba ir žiūrėti filmus be subtitrų :)

Vartotojo avataras
arturas015

Aš visada buvau negabi kalbomis, niekas neliktdavo mano galvoje, ir aš turiu didelę problemą su kalbėjimu. Darbe nori kad mokėčiau bent vieną užsienio kalbą. Jūs manote, kad Speak Express gali man padėti?

Vartotojo avataras
tikrojivelniuke

Mano vaikai sakė, kad būtų malonu mokytis tokiu būdu, nes jie taip pat naudoja šią platformą, jiems yra 10 ir 12 metų. Tiesa, šiandien tokie metodai grindžiami įvairių tipų bandymais, mokslininkai žino, ką daryti, kad smegenys geriau įgautų žinias, mokyklose jie ir toliau naudoja šį seną primityvų mokymosi būdą.

Vamp33

Aš pamiršau pridurti, kad platforma yra puiki, aš dabar nusipirkau išplėstinį paketą

Reesee

Aš mokiausi vokiečių su šia platforma 1,5 mėnesius, aš ten atvykau dirbti ir galėjau bendrauti, pridursiu, kad prieš tai neturėjau kontakto su šia kalba

Vartotojo avataras
matrica

Dėl to, kad platformos naudojimas žymiai pagreitina mokymąsi. Aš naudojau visokius kursus, skaičiau knygas, žiūrėjau filmus anglų kalba, bet nieko panašaus. Aš nusipirkau platformą ir po 2 mėnesių galiu kalbėtis anglų kalba ir žiūrėti filmus be subtitrų :)

Vartotojo avataras
buduliis1

Man sunku mokytis kalbų, nors man viskas gerai, bet aš turiu siaubingą pasipriešinimą kalbėjimui. Darbe jie reikalauja iš manęs bent vienos užsienio kalbos. Ar manote, kad „Speak Express“ gali man padėti?

Grįžti į

Dabar prisijungę

Vartotojai naršantys šį forumą: 0 ir 0 svečių