Quick Speak atsiliepimai

MaryKay

Quick Speak atsiliepimai

Ar kas nors bandė Quick Speak kalbų mokymosi platformą? Man reikia pradėti mokytis, ir aš ką tik sužinojau apie Quick Speak internete. Gal kas nors gali pasidalinti savo nuomone?

Vartotojo avataras
insane

Re: Quick Speak atsiliepimai

Aš taip pat ieškojau tvarkingos ir įdomios kalbos platformos, kuri skirsis nuo kitų. Iš to, ką aš perskaičiau internete atrodo Quick Speak yra tikrai rekomenduojama vartotojų. Po to kai perskaičiau atsiliepimus aš nepasitikiu, bet jums spręsti :) taiką

Vartotojo avataras
meiiby

Kalbų platformos kaip Quick Speak yra bulvarinis skaitalas, kiekvienas siūlo jums išmokti kalbą greitai, tačiau dauguma jų yra grynas šlamštas. Vienas mano draugas rado tikrai gera kalba mokymosi platformą neseniai, tačiau aš pamiršau, kaip ji vadinama. Bandysiu paklausti ir pranešiu kaip tai vadinama :)

Vartotojo avataras
buduliis1

Jei ieškote už gerą būdą mokytis, tada aš siūlau, patikrinti "Speak Express" platformą https://yoursupplements.eu/lt/speak-express-atsiliepimai/. Tai gana nauja, bet jau pelnė žmonių pasitikėjimą kaip gerai ji moko: P

Voverukas23

Viskas! Apie šita jis kalbėjo: D tai ką jis man pasakė, platforma yra puiki :)

Vartotojo avataras
Jelena41

Aš taip pat nusipirkau Quick Speak ir man nepatinka jos mokymosi stilius. Norėčiau kažką modernesnio.

Vartotojo avataras
pvaldas32

Visiškai netinkama pažangiam mokymuisi. Gali būti pakankamai gera pradedantiesiems, bet tikėjausi kažko daugiau.

arcis25

Aš radau keletą naujų frazių, kurių ji man padėjo išmokti, bet apskritai manau, kad galėjau tiesiog išmokti internete nemokamai.

Vartotojo avataras
dynka34

Aš išleidau tiek daug pinigų ir gana daug laiko ir neišmokau nieko. Na gal išskyrus prisiminiau kai kuriuos dalykus kuriuos jau žinojau.

Vartotojo avataras
LaukineKojote

Aš išvykstu į Vokietiją dirbti ir man reikia pagerinti savo kalbą. Aš maniau, kad QUIC Speak būtų geras pasirinkimas, bet iš to, ką aš čia perskaičiau aš manau, kad aš pasuoju.

Grįžti į

Dabar prisijungę

Vartotojai naršantys šį forumą: 0 ir 0 svečių