PsoriFix psoriazei, ar jis veikia?

Kendi25

PsoriFix psoriazei, ar jis veikia?

Sveiki, aš turėjau bėdų susijusių su psoriaze gana ilgą laiką ir niekas atrodo, negalėjo padėti, todėl aš ieškojau pagalbos internete. Radau šį produkto pasiūlymą [link], jis vadinasi Psorifix ir galima rasti daug teigiamų nuomonių apie jį, bet aš mieliau pasiklausiu. Koks buvo jūsų gydymas, kiek laiko tai užtruko jums išgydyti ir kaip jis veikia? Ačiū iš anksto už atsakymus, linkėjimai;)

Jelena29

Re: PsoriFix psoriazei, ar jis veikia?

Jis veikia. Viskas, ką galiu pasakyti, yra teigiami dalykai. Kremas gerai atliko savo darbą gydant mano psoriaze. Aš duodu 10/10, tiesiog būkite kantrūs ir problema išnyks.

Vartotojo avataras
Diversuse

Mano atveju psoriazė buvo panaikinta šiek tiek daugiau nei mėnesį, ji buvo didžiausia nuo kelio. kur ji išnyko per mėnesį, kitose vietose, kur ji buvo ne tokia didelė, ji išnyko greičiau, linkėjimai.

dzordza35

Mano atveju psoriazė buvo panaikinta šiek tiek daugiau nei mėnesį, ji buvo didžiausia nuo kelio. kur ji išnyko per mėnesį, kitose vietose, kur ji buvo ne tokia didelė, ji išnyko greičiau, linkėjimai.

Vartotojo avataras
bagira1

Tikriausiai geriausias vaistas nuo psoriazės, mano draugas turėjo šią problemą ilgą laiką, bandė maždaug 6 skirtingus vaistus ir vis dar nieko, jis pabandė psorifix kuris jam padėjo. Aš neseniai turėjau tą pačią problemą, todėl aš jo paklausiau patarimo ir ruošiuosi užsisakyti, nors iš to, ką aš perskaičiau tai atrodo, kad jis padėjo daugybei žmonių ir net gydytojai rekomenduoja, tai turiu būti kažkas gero; )

Vartotojo avataras
dainuska7

Aš ką tik grįžau iš dermatologo, kuris paskyrė man tabletes, anksčiau jos nepadėjo visai, iš nevilties aš ieškau kažko kito. gal psorifix pagaliau išgelbės mane, nuo šito. Aš skaičiau, kad jis padėjo daug žmonių. Ar verta pabandyti? Ar man reikia tiesiog pirkti tabletes? Nuoširdžiai kalbant - aš praradau pasitikėjimą jais ...:?

Vartotojo avataras
Fiesta

Ar šis kremas vyrams irgi veikia? Dėl to, kad čia tik moterys komentuoja

asharyte31

Sveiki visi. Aš pirkau Psorifix prieš kurį laiką ir buvau labai patenkintas rezultatais, o jie vis likę iki šios dienos. Jis vertas pinigų, aš išleidau daug daugiau gydytojams ir gydymui. Linkėjimai.

Brashke

Aš užsisakiau produktą iš nuorodos, kurią radau čia, ir pamatysim kaip bus. Iki šiol aš patenkintas, nes aš gavau siuntinį per 2 dienas po jo užsakymo. Po pirmojo jo vartojimo, pajaučiau kad oda taip gerai sudrėkinta ir nebuvo niežulio. Aš siūlau jus jį panaudoti šiek tiek ilgiau.

Raganiukė43

Tikrai: D Aš nemanau, kad jis veikia kitaip vyrams nei moterims.

Grįžti į

Dabar prisijungę

Vartotojai naršantys šį forumą: 0 ir 0 svečių