ProstaPlast, ar jis veikia? Diskusija

Serazzz

ProstaPlast, ar jis veikia? Diskusija

Ką manote apie ProstaPast? Atrodo nebloga alternatyva tabletėms, bent jau neapkrauna inkstų, bet ar veikia. Pasidalinkit nuomone.

livonietis

Re: ProstaPlast, ar jis veikia? Diskusija

Aš rekomenduoju, geri pleistrai, nereikia prisiminti kada gerti tabletę. Galima pajausti rezultatus pakankamai greitai, bendrai paėmus vertinu labai teigiamai

Vartotojo avataras
ceburekas

Galvojau nupirkti vyrui, norėčiau sužinoti daugiau jūsų nuomonių.

DoGmA31

Veikia tikrai greitai, galėjau pastebėti rezultatus jau po 3 dienų, bendrai esu labai patenkintas pirkiniu. Naudojau 3 rūšių tabletes, be jos neveikė, todėl turiu su kuo palyginti.

Vartotojo avataras
Airijan

Pradėjau jausti problemas su prostata paskutiniu metu… labai nemalonu ir erzina. Aptikau ProstaPlast pleistrus internete ir po vos kelių dienų vartojimo pajaučiau didelį palengvėjimą:) dabar as nelakstau į tualetą kas minute ir nejaučiu skausmo. Labai rekomenduoju

soliver

Ir kaip ilgai reikia dėvėti tuos pleistrus kad pajausti palengvėjimą? Aš manau, kad jei jau pradeda skaudėti prostatą tai reikia kažką daryti nedelsiant

Pumper

Ir kaip ilgai reikia dėvėti tuos pleistrus kad pajausti palengvėjimą? Aš manau, kad jei jau pradeda skaudėti prostatą tai reikia kažką daryti nedelsiant

Vartotojo avataras
Pasisiauses

Pajaučiau didelį palengvėjimą vos po kelių dienų vartojimo. Visi simptomai pradėjo nykti, kol galiausiai išnyko visai. Dabar jaučiuosi visai sveikas:)

faustuxx123

Ar patyrėt pašalinių efektų? Ar manote, kad produktas saugus? Ar kas nors turite nuorodą kur įsigyti? Bučiau labai dėkingas.

Vartotojo avataras
Mataas20cm

Produktas visiškai Saugus. Nėra jokios galimybės, kad jo ingredientai pakenks kūnui, be to jei jau leidžiama juo prekiauti tai jis negali būti kenksmingas.

Grįžti į

Dabar prisijungę

Vartotojai naršantys šį forumą: 0 ir 0 svečių