Penidex extra atsiliepimai Ar tai padarys j į didesniu?

Voverukas23

Re: Penidex extra atsiliepimai Ar tai padarys j į didesniu?

Sveiki. Aš nenoriu girtis, bet su penidexe aš tapau 3,5 cm didesniu, kas yra gana gerai man nes aš iš tiesų nebuvau nusivylęs savo vyriškumu pačio pradžioj, bet dabar tai tiesiog nuostabu

DonRomaso31

Aš noriu prisijungti prie tų kurie giriasi čia. Aš esu labai laimingas su rezultatais gautais su Penidex extra

Svajoklis2

Jį nupirko savo vyreliui, tikiuosi jis mane nustebins

arcis25

Aš vartojau jį ir leiskit leiskite man pasakyti, kad ji tikrai veikia greitai. Antrą dieną aš jau galėjau jausti atsibudimą jūs žinote, kur: D po 2 savaičių jis buvo beveik 2 cm ilgesnis. Jis yra ne tik auga, bet mano apetitas seksui ir malonumas taip pat padidėjo

markooop25

Aš taip pat turėjau tą gėdingą problemą, esu 195cm ūgio o varpa atrodė gana juokinga, gal jei būčiau 170cm tai nebūtų taip jau blogai. Aš nusipirkau Penidex extra ir po daugiau nei mėnesio gavau 3 cm ilgesnį, ir po 2 mėnesių jis buvo 5cm didesnis nei pradžioj. Apskritai aš patenkintas

AlainAlain

Ar yra kokių nors su naudojant Penidex papildomų rizikų? Aš niekada nenaudojau šio tipo produktų ir man neramu.

Sidabrinis

Iš to, ką aš žinau, kad produktas yra pagamintas iš 100% natūralių ingredientų, todėl nesukelia jokių šalutinių poveikių ar alerginių reakcijų. Kai aš naudojau nieko nejaučiau. Į sveikatą

Grįžti į

Dabar prisijungę

Vartotojai naršantys šį forumą: 0 ir 0 svečių