Parasinea – Ar jis pašalina parazitus?

aalishA22

Re: Parasinea – Ar jis pašalina parazitus?

Užsakant vieną paketą, kaina yra gana didelė, tačiau jei turite ką nors, su kuo galite užsisakyti kartu, tai nėra brangu. Aš nusipirkau didžiausią rinkinį sau ir draugei ir sumokėjau tik 1/3 paketo kainos, todėl skirtumas yra didžiulis.

Vartotojo avataras
bagira1

Turiu vieną sudėtingą klausimą. Ar preparatas padės atsikratyti spalinių? Deja, aš jau esu užsikrėtusi nuo vaikystės ir aš nežinau, kaip to atsikratyti. Aš prašau greito atsakymo.

Angelopa6548

Taip, žinoma. Parasinea padeda atsikratyti visų rūšių parazitų ir valo toksinus. Man tai labai padėjo. Aš užsikrėčiau parazitais valgydama žalią žuvį ir negalėjau jų atsikratyti, kol išbandžiau Parasinea.

Olapsa5

Aš neseniai sužinojau, kad mano žarnyne yra Giardia lamblia ir nusprendžiau atlikti gydymą Parasinea ir nors nepabaigia terapijos, jaučiuosi daug geriau. Tačiau nežinau ar tai išspręs mano problemas visam laikui. Ar lamblia nesugrįš, kai gydymas pasibaigs?

Flrea112

Lamblia yra vienas iš labiausiai paplitusių žmonių parazitų, dažniausiai vaikuose iki ikimokyklinio amžiaus, tačiau būna, kad ir suaugę žmonės užsikrečia. Parasinea yra produktas, sukurtas kovai su parazitais, todėl vienas iš populiariausių parazitų jam nėra problema. Kiek aš žinau, jis susidoroja su netgi „agresyvesniais“ ir papildomai išvalo toksinus iš kūno. Mano vyras turėjo lamblia, todėl aš reguliariai naudoju. Tyrimų rezultatai po gydymo pasirodė teigiami, o daktarė nustebo, jog viskas taip drastiškai pasikeitė! Rekomenduoju

Tallulah4

Aš turiu siaubingus skrandžio skausmus ... ir jie nėra pastovūs. Kartais visa diena praeina be skausmo, o kartais man skauda kiekvieną akimirką ir tai yra toks keistas skausmas - tai nėra aštrus, bet toks keistas... manote, kad Parasinea gali man padėti atsikratyti to?

MEtortex

Parasinea labai greitai man padėjo. Aš nemaniau, kad tai buvo įmanoma

Grįžti į

Dabar prisijungę

Vartotojai naršantys šį forumą: 0 ir 0 svečių