Mosqiteer vabzdžiams - atsiliepimai

Skirmantė

Mosqiteer vabzdžiams - atsiliepimai

Laba diena! Vasara jau už kampo, o tada tarakonai išlenda iš visur ir lysti prie mūsų ir kandžiotis. Paprastai aš naudoju purškiamus produktus, pvz., Bross, OFF. Ilgametė patirtį su šiomis cheminėmis medžiagomis leido man suprasti, kad jei noriu ilgam laikui atsikratyti šių kenkėjų, man reikia ieškoti ko geresnio, stipresnio ir ilgalaikio. Aš išieškojau visą internetą, ir buvo vienas produktas, kuris atkreipė mano dėmesį, tai buvo Mosqiteer apyrankė Mosqiteer įvairiems vabzdžiams ir erkėms. Ir čia yra mano klausimas - ar kuris nors iš jūsų naudojo šį apyrankę? Ar tai veikia? Aprašymas sako, kad tai veikia ilgai, kaina nėra per didelė ir atrodo gana neblogai. Laukiu jūsų atsiliepimų :)

Rimgailė

Re: Mosqiteer vabzdžiams - atsiliepimai

Labas :) Aš neseniai užsisakiau, dabar laukiu pristatymo. kai tik tai gausiu, aš tuoj pat pranešu, kaip tai veikia, jei jis veikia

Martynas

Tsk merginos.. jūs tikrai manote, kad kažkokios apyrankės gali atbaidyti vabzdžius? :lol:

Paulina

Martynas rašė:Tsk merginos.. jūs tikrai manote, kad kažkokios apyrankės gali atbaidyti vabzdžius? :lol:

juokitės kiek norite. mano vaikinas irgi sakė, kad aš švaistau pinigus pirkdama Mosqiteer. Aš norėjau jam įrodyti (ir tuo pačiu sau, nes nesitikėjau, kad tai tikrai veiks :roll: ), kad aš nusipirkau gerą daiktą. Neseniai išėjome į mišką iškylai ir pasivaikščiojimui. Aš visiškai niekuo nesipurškiau, tik užsidėjau Mosqiteer apyrankę, o jis nusipurškė bross. Per visą mūsų kelionę miške aš neturėjau jokių problemų su skraidančiais vabzdžiais, bet tai ne viskas. Kai grįžome, sužinojau, kad mano partneriui įkando erkė, o man niekas. Tai jeigu norite įsitikinti, kad jokie vabzdžiai nepuls jūsų, aš rekomenduoju šia apyrankę.

Sabina

Tiesa, jaučiu didelį skirtumą tarp populiarių produktų ir šios apyrankės. Gera žinoma

Diana42

Jei norite atsikratyti uodų, tiesiog nusipirkite. Aš matau didelį skirtumą

Saulė31

ji ne tik veikia, bet ir atrodo gražiai: D nereikia laikyti paslėptos. Ji gali būti lengvai suderinta su kasdiene apranga:
Prikabinti failai
mosqiteer-look.jpg
mosqiteer-look.jpg (22.04 KiB) Peržiūrėta 203 kartus(ų)

Skirmantė

Atrodo tikrai gerai :D ką tik užsisakiau savo :D

TeresėV2

jei sudėtyje yra tiek daug aliejų, ar tai ne tik atbaidys vabzdžius nuo tavęs, bet ir žmones? xD

Eisvinas

TeresėV2 rašė:jei sudėtyje yra tiek daug aliejų, ar tai ne tik atbaidys vabzdžius nuo tavęs, bet ir žmones? xD

ne, apyrankė kvepia kaip švelnus gaiviklis :) jūs negalite palyginti šio kvapo su Coco Chanel kvepalais, bet jūs tikrai negalite pasakyti, kad jis smirda: p

Grįžti į

Dabar prisijungę

Vartotojai naršantys šį forumą: 0 ir 0 svečių