Mosqiteer vabzdžiams - atsiliepimai

Eimantas

Re: Mosqiteer vabzdžiams - atsiliepimai

Man patinka žvejoti prie ežero. Beveik kiekviena kelionė baigėsi, kai mane sukandžiodavo uodai ir kiti skraidantys vabzdžiai. Dabar kiekvieną kelionę užsidedu mosqiteer apyrankę ir problema praeina. Dabar mano žmona eina iš proto, nes galiu praleisti daugiau laiko žvejodamas :D

Rūta55

Aš nusipirkau tris apyrankes, iš karto atidaviau jas savo dukroms. jūs žinote, kaip vaikai elgiasi, jie bėgioja visur ir nekreipia dėmesio į tuos vabzdžius. Dabar, kai jie grįžta namo, man nereikia skirti daugiau pinigų želėms, kremams nuo įkandimų, nes jų nėra. Geriau, kai reikia investuoti tik kartą

Karolisoo

jei aš nusipirkau tą apyrankę, ar žmona nustos mane kandžioti ir ar jos zirzimas dings? :lol:

Mindaugas

Karolisoo rašė:jei aš nusipirkau tą apyrankę, ar žmona nustos mane kandžioti ir ar jos zirzimas dings? :lol:

Manau, kad neskaudėtų pabandyti:lol:

Rūta55

Mindaugas rašė:
Karolisoo rašė:jei aš nusipirkau tą apyrankę, ar žmona nustos mane kandžioti ir ar jos zirzimas dings? :lol:

Manau, kad neskaudėtų pabandyti :lol:

kodėl nepadarai kažko gero savo žmonai, kad jai nereiktų zyzti? :x kai kurie žmonės tik skundžiasi...

Mindaugas

Rūta55 rašė:
Mindaugas rašė:

Manau, kad neskaudėtų pabandyti :lol:

kodėl nepadarai kažko gero savo žmonai, kad jai nereiktų zyzti? :x kai kurie žmonės tik skundžiasi...

šitam jis irgi visai praverstų, duok man savo adresą ir tau užsakysiu tau vieną.

Inga311

gerai, bet kur galiu nusipirkti mosqiteer? ar aš jį rasiu vaistinėje?

Rimgailė

Inga311 rašė:gerai, bet kur galiu nusipirkti mosqiteer? ar aš jį rasiu vaistinėje?

jie to neturi vaistinėse. jie parduoda tik internete. Ką aš perskaičiau kituose forumuose, kad geriausia užsakyti tiesiai iš gamintojo, nes šiais laikais vis daugiau ir daugiau atsiranda klastočių, ir jūs galite gauti netikrą apyrankę, kuri neveiks.

Inga311

Rimgailė rašė:
Inga311 rašė:gerai, bet kur galiu nusipirkti mosqiteer? ar aš jį rasiu vaistinėje?

jie to neturi vaistinėse. jie parduoda tik internete. Ką aš perskaičiau kituose forumuose, kad geriausia užsakyti tiesiai iš gamintojo, nes šiais laikais vis daugiau ir daugiau atsiranda klastočių, ir jūs galite gauti netikrą apyrankę, kuri neveiks.

gerai, taigi, kur buvo oficiali gamintojo svetainė? :o šiais laikais yra tiek daug suklastotų :// beveik visur sakyčiau.

Rimgailė

Inga311 rašė:
Rimgailė rašė:

gerai, taigi, kur buvo oficiali gamintojo svetainė? :o šiais laikais yra tiek daug suklastotų :// beveik visur sakyčiau.

Aš užsisakiau iš čia ir mano veikia puikiai Mosqiteer :)

Grįžti į

Dabar prisijungę

Vartotojai naršantys šį forumą: 0 ir 0 svečių