Magnufuel – Ar jis veikia vyrai?

Vartotojo avataras
Tucker

Magnufuel – Ar jis veikia vyrai?

Sveiki, Aš turiu klausimą vyrams, aš neseniai sužinojau, apie produktą internete vadinamą Magnufuel kuris sako, kad sumažina kuro sąnaudas. Esu moteris, ir nieko nežinau apie automobilius ir dalykus. Aš vairuoju mano Toyota daug, bet kai kažkas sugenda aš tiesiog varau ją pas mechaniką, kuris yra brangus, kodėl aš prašau pasakyti ar tai verta pinigų? Aš vairuoju ilgą atstumą į darbą kiekvieną dieną, todėl būtų smagu sutauyti.Dėkui vaikinai ir tikiuosi atsakymo

Vartotojo avataras
Genkom

Re: Magnufuel – Ar jis veikia vyrai?

Sveiki :) aš ne mechanikas, todėl aš tikrai negaliu kalbėti kaip toks, todėl leiskite man tiesiog kalbėti iš patirties. Nors mano BMW E36 naudojamas suryja maždaug 12L mieste, o dabar tai apie 9-10l, man tai gana nemažai taupymo, todėl aš tikrai rekomenduoju, ypač, nes jūs sakėte, kad jūs vairuojate daug

Vartotojo avataras
Airijan

jis veikia su visais automobilių tipais?

Vartotojo avataras
NeXx41

gerai ne su elektrinėmis, bet su vidaus degimo, kaip dyzeliniais, benzino ar dujų tada taip

vytas0527

Tikrai veikia, aš vairuoju daug, todėl būtų gerai sutaupyti šiek tiek pinigų, kur galiu jį nusipirkti ir kiek tai kainuoja?

DonRomaso31

Aš užsisakiau iš tos svetainės, nes aš girdėjau, tai labiausiai patikimas šaltinis: http://bit.ly/2FwCtA2

Svajoklis2

Labai rekomenduoju, mano kuro sąnaudos sumažėjo apie 1,5L keliuose ir beveik 3 miestuose, todėl tikrai veikia, aš jau atgavo pinigus kur išleidau, dabar tai tik taupymas

markooop25

Įdomus produktas, aš planuoju gauti LPG įrangą ir sutaupyti pinigų, bet pirmiausia man reikia sutaupyti iki to, kad ji būtų įdiegta, iki tol aš manau, kad aš tiesiog naudosiu magnufuel, jis bus man būdas taupyti pinigus, kurie man leis sutaupyti ant dujų įrangos montavimo

SexMinistre

Aš pradėjau taupyti sunkiai, nes noriu pagaliau keliauti po pasaulį ir aplankyti daug vietų :) Aš mečiau rūkyti, o dabar manau, kad pradėsiu taupyti benziną, nes aš gyvena toli nuo darbo negaliu važiuoti dviračiu: D

Grįžti į

Dabar prisijungę

Vartotojai naršantys šį forumą: 0 ir 0 svečių