Hallublocker dėl iškrypusių kojų nykščių - ar verta pirkti?

Malyna93

Re: Hallublocker dėl iškrypusių kojų nykščių - ar verta pirkti?

Aš naudoju hallublocker savaitę, nulis skausmo, ir jau pastebėjau pagerėjimą :mrgreen:

Oktanusotas

Malyna93 rašė:Aš naudoju hallublocker savaitę, nulis skausmo, ir jau pastebėjau pagerėjimą :mrgreen:

tokiu atveju mane suviliojo. Tikiuosi, tai man padės :)

VAriele

Aš rekomenduoju jums ponios pabandyti Hallublocker. Tai buvo vienintelis dalykas, kuris padėjo mano kojoms. Po pusės metų aš nustojau naudoti įrenginį, o nukrypę pirštai negrįžo

Senteraa

Įdomu, ar galiu nupirkti tai žmonai, bet kaip įtikinti ją tai dėvėti: ar manote, kad ji bus įžeista, kai aš kažkaip patarsiu, kad ji galėtų tai naudoti?

Emogena

Aš nemanau, kad ji turėtų būti įžeista dėl to, ji turi pagerinti savo sveikatą. Kojų nykščių iškrypimai yra nepatogūs ir jei jūs juos turite, tikrai jaučiate, tai, mano nuomone, gerai, kaip ką nors pasiūlytumėte, nes jūs rūpinatės ja. Štai kaip jūs turėtumėte vykdyti pokalbį, galbūt iš pradžių tai bus šiek tiek blogai, bet tada jus tikrai supras ;)

Kaman3

Senteraa rašė:Įdomu, ar galiu nupirkti tai žmonai, bet kaip įtikinti ją tai dėvėti: ar manote, kad ji bus įžeista, kai aš kažkaip patarsiu, kad ji galėtų tai naudoti?

Tiksliai, kaip rašo draugas aukščiau, protinga mergaitė nebus įžeista dėl kažko panašaus. Aš tikrai neįsižeisčiau, ypač po to, kai man padėjo, o aš jau neturiu problemų su kojų nykščių iškrypimais.

Iza233

kojų nykščių iškrypimai yra sutrikimas, jie turėtų būti išgydyti normaliai. Jei tai padeda, nusipirkite ir net apie tai negalvokite

Vartotojo avataras
NusiwylusiMeilea

Aš įtikinau savo merginą dėl hallublocker. Tai tikrai padėjo ir ji yra laiminga :)

Vamp33

Aš jau jau po kojų nykščių iškrypimų gydymo su Hallublocker, todėl atėjo laikas parašyti nedidelį atsiliepimą. Iškrypimai tiesiog dingo, mano pirštas ištiesintas ir dabar viskas lygu :D galų gale man nebegėda parodyti savo kojas ir vaikščioti šlepetėmis , sandalais ir t.t. :D Taip pat, jei kas nors kenčia nuo kojų nykščių iškrypimų, daug negalvokite, jis labai gerai veikia. :D :D

Vartotojo avataras
myska123

Ar galite paskelbti nuorodą, iš kurios nusipirkote? Ačiū :lol:

Grįžti į

Dabar prisijungę

Vartotojai naršantys šį forumą: 0 ir 0 svečių