Green Coffee – žalios kavos tabletes. Atsiliepimai ir ingredientai

Catwoman

Green Coffee – žalios kavos tabletes. Atsiliepimai ir ingredientai

Atradau tas labai reklamuojamas Green coffee tabletes internete. Aprašymas sako, kad jos yra žalios kavos ekstraktas. Ar visa tai natūralu ar tiesiog kažkas dirbtinio? Ar nereikėtų tiesiog pirkti žalią kavą gerti? Ar jis veikia taip pat? Arba gal galite rekomenduoti kokią nors kitą svorio metimo produktą, kurį išbandė?

Vartotojo avataras
Genkom

Re: Green Coffee – žalios kavos tabletes. Atsiliepimai ir ingredientai

Iš to, ką aš girdėjau, Green coffee grindžiama natūraliais ingredientai. Žalia kava tikrai nesuteiks tam tikrų rezultatų, bet žalios kavos tabletėse taip pat yra kai kurių kitų ingredientų, kurie padeda deginti riebalus.

Vartotojo avataras
gabriele

Bandžiau keletą skirtingų svorio metimo produktų, Green coffee buvo mano mėgstamiausia nuo šiol

asharyte31

Ei merginos rašykite savo rezultatus čia. Aš numečiau 12kg :D

Vartotojo avataras
schumis

Aš manau, kad aš suteikti jam šansą pabandyti, nes tai vienas iš nedaugelio svorio metimo piliulių, kurios yra iš tikrųjų sveikos, taip žalioji arbata yra tikrai sveika, visi kiti papildai tikrai keisti išradimai: | Bandžiau vieną iš šių kartą ir jis man sukėlė viduriavimą. Aš niekada nepamiršiu to kas privertė mane numesti 3 kg: lol: bet tai ne tas pats, ir tai ne svorio metimas kurio norime

Ilgaplauke35

Aš jį vartojau taip pat, ir jis padėjo man numesti 8 kg per mėnesį;)

Grįžti į

Dabar prisijungę

Vartotojai naršantys šį forumą: 0 ir 0 svečių