Goji Cream - Atsiliepimai atjauninantis kremas

Vartotojo avataras
emogirl

Goji Cream - Atsiliepimai atjauninantis kremas

Sveikos merginos, gal jau kas nors iš jūsų naudojosi Goji kremu? Aš ieškau nuomonių internete ir aš negaliu rasti nieko. Ar goji kremas tikrai padeda mūsų odai kad ji atrodytų jaunesnė? Ne todėl, kad atrodau sena, bet aš norėčiau, kad mano oda išliktų jauna dar kelis metus. Ar goji kremas tikrai padės man su tuo?

Kotre31

Re: Goji Cream - Atsiliepimai atjauninantis kremas

Aš užsisakiau jį savo žmonai neseniai, nes ji norėjo jo savo gimtadienio :) Jos draugės vis rekomendavo jai ir sakė, kad tai tikrai sutvirtins odą. Aš ne ekspertas, bet tiesiog galiu pasakyti, ką aš išgirdau iš šių trijų damų: D

maziulka

Aš jį naudoju ir aš esu labai patenkinta. Tai vienas geriausių kremų rinkoje. Nusipirkau jį vieną kartą, dabar aš visada žadu jį pirkti

Vartotojo avataras
baisu41

Ar merginos jį perkate iš čia http://bit.ly/2DRLoLG? Noriu sau ir draugei užsisakyti didesnį paketą ir aš bijau likti apgauta sukčių:)

Raima1

Taip tai ta pati nuoroda kur aš užsisakiau. Paketas atvyko labai greitai ir kremas tikrai veikia puikiai, todėl negali būti netikras: P

Vartotojo avataras
bagira1

Po mėnesio naudojimo Goji kremą visi mano nauji draugai paklausė apie mano amžių ir davė man 8 metais mažiau nei aš esu :) Tai didžiulis palengvėjimas, ypač man, nes aš visada buvau "senesnė nei esu"

Vartotojo avataras
Jelena41

Ar jūs taip pat naudojat kokius drėkinamuosius kremus ar nieko panašaus?

Vartotojo avataras
dainuska7

Tikrai ne :) goji kremas yra puikus drėkiklis. Mano veidas yra lygus ir sustangrėjęs, o taip pat puikiai sudrėkintas.

Vartotojo avataras
Fiesta

Tai puiku, nes aš tik pastebėjau, šis kremas yra visai nieko, bet brangokas ir norėjau įsitikinti, ar verta investuoti į ką nors daugiau.

Vartotojo avataras
danute331

Goji kremas turi viską, ko reikia :) drėkina, atjaunina, pagerina jūsų pasitikėjimą: D puikus produktas :)

Grįžti į

Dabar prisijungę

Vartotojai naršantys šį forumą: 0 ir 0 svečių