Fusion FuelSaver – ar tai veikia?

jonasBB

Fusion FuelSaver – ar tai veikia?

Sveiki, neseniai radau straipsnį apie Fusion FuelSaver. Gamintojas teigia, kad produktas mažina sudeginimą iki 20 %. Ar jis tikrai veikia? Ar naudojatės?

dariusso

Re: Fusion FuelSaver – ar tai veikia?

jonasBB rašė:Sveiki, neseniai radau straipsnį apie Fusion FuelSaver. Gamintojas teigia, kad produktas mažina sudeginimą iki 20 %. Ar jis tikrai veikia? Ar naudojatės?

Galiu atsakyti iš asmeninės patirties, kaip vairuotojas. Jis tikrai veikia. Tai pastebėjau jau po pirmo degalų įsipylimo. Rekomenduoju

gedas312

Reguliariai naudoju jau kurį laiką ir tikrai pastebėjau pagerėjimą. Kuro sąnaudos sumažėjo ir atrodo, kad automobilis veiki geriau.

Arvydas61

Ar žinote kur įsigyti Fusion FuelSaver? Sužinojau apie jį ir bet kokiu atveju pirksiu.

sauliukas43

Arvydas61 rašė:Ar žinote kur įsigyti Fusion FuelSaver? Sužinojau apie jį ir bet kokiu atveju pirksiu.

Fusion FuelSaver pirkau čia. Tai gamintojo tinklalapis.

mandisXX

gedas312 rašė:Reguliariai naudoju jau kurį laiką ir tikrai pastebėjau pagerėjimą. Kuro sąnaudos sumažėjo ir atrodo, kad automobilis veiki geriau.

Ačiū, jau užsisakiau. Negaliu sulaukti pristatymo.

deivis

ponai, jums tik deginimas sumažėjo? Man atrodo, kad mano golfas įgavo kelias arklio galias ir geriau reaguoja sustojus prieš šviesoforų

rytiss

mandisXX rašė:
gedas312 rašė:Reguliariai naudoju jau kurį laiką ir tikrai pastebėjau pagerėjimą. Kuro sąnaudos sumažėjo ir atrodo, kad automobilis veiki geriau.

Ačiū, jau užsisakiau. Negaliu sulaukti pristatymo.

Žinoma ne. Pasak gamintojo, deginimas turėtų sumažėti iki 20 %, bet automobilis turėtų įgauti ir kelias arklio galias. Aš jau kurį laiką naudoju Fusion FuelSaver ir pastebėjau ženklų pagerėjimą. Pokytis matomas ir kenksmingų išmetamųjų dujų sumažėjime. Aš taip pat labai rekomenduoju šį produktą

autoasas

Mano mašina pradėjo mažiau dūminti ;) Turiu dujų įrangą ir kartu deginu mažiau kuro

dainius

Nuo tada, kai pradėjau naudoti Fusion FuelSaver, mano automobilis veikia puikiai. Deginimas sumažėjo 20 %.

Grįžti į

Dabar prisijungę

Vartotojai naršantys šį forumą: 1 ir 0 svečių