Fusion FuelSaver – ar tai veikia?

Kęstas

Re: Fusion FuelSaver – ar tai veikia?

Nusipirkau du – sau ir žmonai. Kuro sąnaudos iš tikrųjų sumažėjo keliomis dešimtimis procentų. Jei turite kokių klausimu, laisvai klauskite

Domasko

Jeigu dar turite abejonių, galite apie tai pasiskaityti atsiliepimai tinklalapyje.

gintass

Buvau sumontavęs savo Toyota aygo (1.0 variklis) ir vienintelis būdas dar sumažinti keliavimo kaštus būtų persėdimas ant dviračio ar į viešąjį transportą. Mano sąnaudos sumažėjo iki 4,5 litrų 100 km, kas išties šaunu.

neprofasol

Kęstas rašė:Nusipirkau du – sau ir žmonai. Kuro sąnaudos iš tikrųjų sumažėjo keliomis dešimtimis procentų. Jei turite kokių klausimu, laisvai klauskite

Nesu automobilių žinovas. Ar sunku sumontuoti fusion fuelsaver savo automobilyje :?: :?:

Kęstas

neprofasol rašė:
Kęstas rašė:Nusipirkau du – sau ir žmonai. Kuro sąnaudos iš tikrųjų sumažėjo keliomis dešimtimis procentų. Jei turite kokių klausimu, laisvai klauskite

Nesu automobilių žinovas. Ar sunku sumontuoti fusion fuelsaver savo automobilyje :?: :?:

Žmona priėmė siuntinį, nes buvau išvykęs į verslo kelionę. Jai prireikė vos kelių minučių, kad sumontuotų į abi mašinas. Tad tai nėra sunku

algis0212

Šiandien užsisakiau. Negaliu sulaukti pristatymo, kad galėčiau sumontuoti automobilyje. :)

tomas434

O kaip dėl kuro sąnaudų dujų varomuose automobiliuose? Ar skirtumas didelis? Išvis jį pavyksta pastebėti?

Saulius

tomas434 rašė:O kaip dėl kuro sąnaudų dujų varomuose automobiliuose? Ar skirtumas didelis? Išvis jį pavyksta pastebėti?

Mano kuro sąnaudos sumažėjo 35 procentais, tad skirtumas pastebimas, ypač stebint savo banko sąskaitą. Be to, nebereikia taip dažnai lankytis degalinėje.

RimasVirdas

35 mažesnės kuro sąnaudos :?: :?: Užsisakiau. Negaliu sulaukti pristatymo. 8-) 8-)

Denispp

priporočam ga !!! Nikoli nisem videl, da bi moj avto žrl tako malo bencina. resno. uporabljam ga tri tedne in vidim občutno izboljšanje

Grįžti į

Dabar prisijungę

Vartotojai naršantys šį forumą: 0 ir 0 svečių