Fusion FuelSaver – ar tai veikia?

mykas31

Re: Fusion FuelSaver – ar tai veikia?

Man atrodo, kad piniginė pastorėja po kiekvieno vizito į degalinę. Neatsimenu kada degalams išleisdavau tiek mažai, mes mano Passat sunaudoja mažiau.

juliuson

Mano automobilio problema buvo kenksmingų dalelių išmetimas, tačiau dabar situacija labai pagerėjo. Rekomenduoju

egisoon

Ar Fusion FuelSaver veikia tik su benzinu? Nes aš turiu dyzelį.

andriusXD

egisoon rašė:Ar Fusion FuelSaver veikia tik su benzinu? Nes aš turiu dyzelį.

Veikia, veikia, aš pats naudojus ir džiaugiuosi.

alba000

Rekomenduoju!!! Dar niekada mano civic sąnaudos nebuvo tokios mažos. Naudoju jau trečia savaitę ir matau ženklų pagerėjimą

romass

Seniai nejaučiau tokio palengvėjimo, kaip įsigydamas kelis FuelSaver. Vadovauju nedidelei pristatymo paslaugų bendrovei ir darbuotojai nuvažiuoja ganėtinai didelius atstumus, tačiau dabar matau kaip kuro sąnaudos smarkiai mažėja. Rekomenduoju kiekvienam, kas nenori išleisti didžiausių sumų brangiams kurui Lietuvoje...

tadas22

Žinoma veikia, netgi su dujomis veikia! Nežinau, kodėl jie kuria tuos benzininius ir hibridinius automobilius. Jie priverčia žmones imti paskolas ir mokėti didžiausius pinigus už automobilius, kurie degina daugiau kuro, nei naudojant fusion fuelsaver. Nesąmonė
Rekomenduoju įsigyti. Esu laimingas šio mažylio vartotojas jau 2 mėnesius.

mantas

Taip, jis veikia su dujomis, aš turiu dujų įrangą

nauseda

tada galbūt ir aš sau vieną įsigysiu :D :D :D

Karolis

Kas mums yra naujiena, Vakaruose prieinama jau ilgą laiką, panašūs įrenginiai rinkoje egzistuoja jau amžius ir pradėjo visur atsirasti po naftos krizės 1970 metais. Tada kuro kaina labai išaugo, nors prieš tai jis buvo toks pigus, kad žmonės pildavosi pilnus bakus negalvodami apie kainas ar sąnaudas.

Grįžti į

Dabar prisijungę

Vartotojai naršantys šį forumą: 0 ir 0 svečių