EcoSlim – atsiliepimai, ar jis veikia

Vartotojo avataras
miinutė

EcoSlim – atsiliepimai, ar jis veikia

Aš ieškojau apie jį visame internete, Norėčiau pirkti savo žmonai, ar kas nors bandė jį, tai verta, kokios nuomonės? Girdėjau, tai 100% natūralus, net jei jis nepadeda tai aš nemanau, kad tai turėtų daryti kokios nors žalos: lol:, bet aš nenorėčiau švaistyti savo pinigų.

Vartotojo avataras
insane

Re: EcoSlim – atsiliepimai, ar jis veikia

Jis tikrai nesukels jokios žalos, aš pirkau jį prieš 2 mėnesius, nebuvo tikrai jokio šalutinio poveikio, išskyrus tai kad pavyko numesti svorio ir turėjau pirkti naujas kelnes: D savo vartojimo metu aš praradau 13 kg: D: D: D

Vartotojo avataras
meiiby

EcoSlim yra labai geras produktas ir galėčiau rekomenduoti jį visiems kovojantiems su antsvoriu. Iš patirties žinau, kad jis tikrai veikia :) Jums net nereikia mankštintis, kad sudeginti riebalų atsargas savo kūne.

Vartotojo avataras
fainuole

Ir kiek laiko trunka pilnas gydymas? Norėčiau pabandyti, bet aš galvoju apie didesnį užsakymą. Kelis paketus vienu metu, kad sutaupyti šiek tiek pinigų.

Vartotojo avataras
VilkoMerga

Jūsų gydymas gali trukti tiek, kiek norite, kol pasieksite norimus rezultatus. Mano atveju tai buvo 2 mėnesiai, per kuriuos aš numečiau 11kg. :)

Vartotojo avataras
Ievacka

Į ką atsižvelgti naudojant EcoSlim? Kaip apie yoyo efektą? Ar neatsistatė svoris atgal?

Liucija

To tikrai nebuvo: roll: Jau yra trečias mėnesis po gydymo, o mano svoris vis dar tas pats. Žinoma, aš nepradėjau kimšti į save saldumynų, nes tai ne taip kaip ji veikia, bet svoris stabilus be jokios griežtos dietos. Taip pat svarbu įsigyti originalų produktą, klastotės neduos norimo rezultato, o gal net gali sukelti tam tikrą žalą.

Vartotojo avataras
kOmaaaa

Ir kur aš galiu patikrinti, ar aš perku originalų produktą? Ir kaip jūs jaučiatės, kai jūsų svoris krinta? Ar jums nesisuka galva :) nes aš negaliu net pažvelgti į save dabar.

Skuuna

Taip, visada saugiausia jį užsisakyti iš gamintojo svetainės. Štai nuoroda http://bit.ly/2rYwnGO Kai aš pradėjau deginti tuos baisius riebalus nuo mano kūno aš jaučiausi geriau su kiekvienu kilogramu numestu. Nuostabus jausmas stebėti Jūsų ritiniai ir maišelis išnyksta :) Kaip motyvaciją galiu parodyti jums, kaip aš atrodau dabar Paveikslėlis

Grįžti į

Dabar prisijungę

Vartotojai naršantys šį forumą: 0 ir 0 svečių