Diet Stars atsiliepimai ir naudojimo poveikiai

Inetaa

Diet Stars atsiliepimai ir naudojimo poveikiai

Sveikiii ;) neseniai radau įdomių žele pupelių lieknėjimui, jų pavadinimas yra diet stars. Ar kas nors esate išbandę? Nes aš skaičiau, kad jos yra skanios ir tikrai padeda, bet niekada negali žinot. Man patinka saldainės :) ir jeigu numesiu svorio, dar geriau :D aš laukiu jūsų nuomonių :)

Elzbietaa

Re: Diet Stars atsiliepimai ir naudojimo poveikiai

Aš rekomenduoju, jos ne tik skanios, bet aš numečiau net 10 kilogramų ir mano užpakaliukas atrodo puikiai ;) Aš nusipirkau jas iš šios svetainės https://bit.ly/2QsbcoK todėl tikrai rekomenduoju!

Greta14123

Girdėjau apie jas, bet neišbandžiau, todėl norėčiau sužinoti, kaip veikia diet stars

SierraLoko233

Greta14123 rašė:Girdėjau apie jas, bet neišbandžiau, todėl norėčiau sužinoti, kaip veikia diet stars

Diet stars yra pačios geriausios!!! Negana, jog aš nebenoriu užkandžiauti saldumynais, bet aš vis dar lieknėju, galima matyti rezultatus po pirmos pakuotės!! Mano nuomonė labai pozityvi ir aš duodu joms 9/10, vieną tašką nuimu, nes suvalgau jas per greitai. : Mrgreen :

Vartotojo avataras
Cama45

Elzbietaa rašė:Aš rekomenduoju, jos ne tik skanios, bet aš numečiau net 10 kilogramų ir mano užpakaliukas atrodo puikiai ;) Aš nusipirkau jas iš šios svetainės https://bit.ly/2QsbcoK todėl tikrai rekomenduoju!

Man labai smalsu ar diet stars veikia, todėl prisijungsiu ir nusipirksiu vieną pakuotę, tikiuosi, kad jos bus tokios skanios, kaip sakote :) Žinoma, pranešiu jums viską :)

Vartotojo avataras
Cama45

Pamiršau paklausti, kokius diet stars skonius rekomenduojate? Ar yra iš ko rinktis? :p

Vartotojo avataras
renūūū

Aš galiu rekomenduoti, nes kainuoja nedaug, bet daug jų nesuvalgau ir jos padėjo man numesti svorio, ne tik dėl to, kad nebenoriu valgyti saldumynų, bet apskritai nenoriu nieko valgyti ir žmonės, kurie sako, kad jos yra skanios, yra teisūs

Agnė33

Taip ir vėl, todėl aš valgau juos 2 savaites ir labai džiaugiuosi. Man buvo labai sunku prarasti keletą kilogramų, bet diet stars ar želė, kurie yra skanūs man padėjo :)

Grįžti į

Dabar prisijungę

Vartotojai naršantys šį forumą: 0 ir 0 svečių