Chocolate Slim –ar jis veikia? Atsiliepimai

Brigita94

Chocolate Slim –ar jis veikia? Atsiliepimai

Ei! labai domina Chocolat Slim produktas. Ar tikrai vertas savo kainos? Radau daug teigiamų nuomonių apie jį internete. Daug žmonių kalba apie jo gerą šokolado skonį, bet ar tai padės jums numesti svorio? Ar kas nors gali patvirtinti? Man patinka šokoladas taigi Chocolat Slim būtų puikus pasirinkimas man, jei jis man padedės numesti svorio.

Illiana24

Re: Chocolate Slim –ar jis veikia? Atsiliepimai

Aš naudojau Chocolat Slim ir aš negaliu pasakyti, kad tai neveikia, nes tai būtų melas, iš tiesų manau, kad jis puikus. Per mėnesį vartojant jį aš numečiau 7 kg.

Vartotojo avataras
traders

Nuostabus skonis, nuostabus dozavimas, ir kas svarbiausia jis veikia, ko dar galėčiau norėti; p Vyras manęs paklausė, ar aš nesergu, nes aš netekau tiek daug svorio, ir jis nepastebėjo, kad pasikeistų mano mityba arba, kad aš vartojau tabletes xD jis neturi jokios supratimo, kad šokoladas kurį geriu kiekvieną dieną, kad padėjo man numesti svorio; p

Vartotojo avataras
baisu41

Ei, kiek dienų jūs turite laukti, kad pastebėti kažką. Ir ar reikia dietos ar sportuoti?

Vartotojo avataras
aldoja34

ei tai tikrai veikia nes man pavyko numesti 10 kg

Vartotojo avataras
bagira1

Pratimai ar dieta neprivalomi, kad pasiekti rezultatus. Tačiau akivaizdu, jei norite gauti geresnius ar greitesnius rezultatus turėtumėte atsisakyti dalykų, pavyzdžiui, saldainių. Laimei kokteilis yra šokolado skonio, tai kompensuoja saldumo trūkumą: D

Vartotojo avataras
tikrojivelniuke

Gal galite galbūt atsiųsti nuorodą, kur galima nusipirkti Chocolat Slim? Nes aš ieškojau jo ir negaliu rasti niekur ... Matyt nesuprantu kažko :D

Grįžti į

Dabar prisijungę

Vartotojai naršantys šį forumą: 0 ir 0 svečių