Ar liekninantys FatBlocker Patches pleistrai efektyvūs?

Sidabrinis

Re: Ar liekninantys FatBlocker Patches pleistrai efektyvūs?

Sveiki, aš čia nauja, svarsčiau nusipirkti šių pleistrų, bet nieko nežinau apie juos… ar verta pirkti?

Indra30

Sidabrinis rašė:Sveiki, aš čia nauja, svarsčiau nusipirkti šių pleistrų, bet nieko nežinau apie juos… ar verta pirkti?

Aš labai rekomenduoju juos; * išbandyk. Pamatysi, kaip jie paveiks tavo gyvenimą. iš pradžių numesi papildomus kilogramus ir tada padidės pasitikėjimas savimi ir vaikinai tikrai pradės kreipti daug daugiau dėmesio į tave.

Vartotojo avataras
aldoja34

pleistrai yra geras pasirinkimas, tiesiog reikia prilipinti, taip paprasta ;) Aš pastebėjau po pirmos dienos naudojimo, kad nebenoriu daug valgyti.

Gabrielle

aldoja34 rašė:pleistrai yra geras pasirinkimas, tiesiog reikia prilipinti, taip paprasta ;) Aš pastebėjau po pirmos dienos naudojimo, kad nebenoriu daug valgyti.

Koks skirtumas? mano vyras pasiėmė mano pleistrus ir irgi numetė svorio. Greitai jis turėsi pirkti naujus rūbus, nes nauji bus jam per dideli

TempusVernum

aldoja34 rašė:pleistrai yra geras pasirinkimas, tiesiog reikia prilipinti, taip paprasta ;) Aš pastebėjau po pirmos dienos naudojimo, kad nebenoriu daug valgyti.

Aš atsitiktinai radau FatBlocker Patches. Ieškojau, kas padėtų man riboti vartojamas kalorijas. Pleistrai iš tikro veikia labai gerai, aš tiesiog nenoriu valgyti, bet jaučiuosi daug geriau. Bet to, mano svoris vis dar krenta ;)

Rugilė3cWs

Mane sudomino šis produktas, todėl nusprendžiau išbandyti. Nors aš niekada nebuvau stora, naudojau pleistrus reguliariai. Nesitikėjau, kad veiks, bet po savaitės, numečiau 5 kilogramus… jie man veikia šiek tiek per stipriai, aš atsidėsiu šį produktą kiek laiko. Manau, jog dar kada nors panaudosiu juos, bet tikrai ne dabar.

Toma44

Ak, dar taip neseniai aš atrodžiau kaip banginis! dabar aš drąsiai rodau savo naują kūną pasauliui :D

Vartotojo avataras
bagira1

Aš norėčiau kur nors nueiti, bet dabar net negaliu parodyti savo kūno xD Bet aš laukiu pakuotės FatBlocker Patches ir pažiūrėsiu kokie bus rezultatai. Ir pasakykite man daugiau, nes aš noriu įsitikinti, ar reikia sakytis šiame puslapyje??? https://bit.ly/2u8y9DD

Vartotojo avataras
Eleonóra40

bagira1 rašė:Aš norėčiau kur nors nueiti, bet dabar net negaliu parodyti savo kūno xD Bet aš laukiu pakuotės FatBlocker Patches ir pažiūrėsiu kokie bus rezultatai. Ir pasakykite man daugiau, nes aš noriu įsitikinti, ar reikia sakytis šiame puslapyje??? https://bit.ly/2u8y9DD

Taip, aš irgi pirkau iš šios svetainės. Aš tik pradedu savo nuotykius su fatblocker patches. Aš tikiuosi, jog ir aš numesiu svorio :)

Uršulė94

Sveiki, turiu pasigirti! numečiau 7kg su pleistrais, esu labai laiminga! ;)

Grįžti į

Dabar prisijungę

Vartotojai naršantys šį forumą: 0 ir 0 svečių