Ar Anti-Jinx Ritual žvakė tikrai turi tokių neįtikėtinų savybių?

Andrea43

Ar Anti-Jinx Ritual žvakė tikrai turi tokių neįtikėtinų savybių?

Sveiki :) Ar jūs, girdėjote apie Anti-Jinx Ritual žvakę? Aš neseniai naršiau internete, sako, kad tai padeda atsikratyti nesėkmės, pagerina jūsų finansinę padėtį ir padeda jūsų karjerai. Ar tai tikrai veikia? Gal kas nors iš jūsų girdėjote apie šią žvakę, ar galbūt jūs tai patys bandėte? Ar verta investuoti? Prašau pagalbos: D

Vartotojo avataras
Eleonóra40

Re: Ar Anti-Jinx Ritual žvakė tikrai turi tokių neįtikėtinų savybių?

Ei :) Aš turiu tą patį klausimą. Aš neseniai skaičiau apie tą žvakę ir svarstau apie pirkimą: mrgreen:

Zlatica

Prieš kurį laiką mano draugas nuvyko į Tibetą. Jis gana gerai susibendravo su vienuoliais, kurie parodė jam daugybę skirtingų ritualų, įskaitant tą, kuris yra su žvakių. Nuo to laiko ji buvo laiminga ir patenkinta, o ritualą rekomenduoja kitiems. Ji taip pat atvežė vieną man, ir aš patenkina rezultatais. :)

Vartotojo avataras
Rooxii

Sveiki. Aš niekada netikėjau magija, bet kai atsidūriau sunkioje gyvenimo situacijoje ir buvau priverstas ieškoti sprendimų. Tai, kai radau žvakę. Aš buvau skeptiškai nusiteikęs, bet aš supratau, kad neturiu nieko prarasti ir investavau į jos įsigijimą. Aš padariau viską, ką nurodė instrukcija, ir tu žinai ką, kai žvakė sudegė iki pagrindo, viskas ko nenorėjau - dingo. Labai rekomenduoju :): shock:

Anastázia

Tai tikrai veikia! Aš apie tai sužinojau iš pirmų lupų. Daugelį metų dirbau kompanijai, kuriai mane atleido, man neliko jokios pagalbos, ir kai draugas papasakojo apie šią žvakę. Aš nusipirkau ją be jokių mąstymų ir tikrai padėjo, po kelių naudojimo dienų radau naują darbą ir daug geriau mokamą: o;): D

Vartotojo avataras
Marcela345t

Hmm ... Jūs visi sakote, kad žvakė jums padėjo. Aš nesu visiškai įsitikinęs ... Aš šiek tiek uždegu žvakę ir nematau jokių pakeitimų: /

Vartotojo avataras
Rooxii

Marcela345t rašė:Hmm ... Jūs visi sakote, kad žvakė jums padėjo. Aš nesu visiškai įsitikinęs ... Aš šiek tiek uždegu žvakę ir nematau jokių pakeitimų: /

Hmm ... Jūs visi sakote, kad žvakė jums padėjo. Aš nesu visiškai įsitikinęs ... Aš šiek tiek uždegu žvakę ir nematau jokių pakeitimų: /

Vartotojo avataras
Marcela345t

Rooxii rašė:
Marcela345t rašė:Hmm ... Jūs visi sakote, kad žvakė jums padėjo. Aš nesu visiškai įsitikinęs ... Aš šiek tiek uždegu žvakę ir nematau jokių pakeitimų: /

Ar tik nesakai, kad ji neveiks be ritualo? Maniau, kad ne. : o

Vartotojo avataras
Rooxii

Marcela345t rašė:
Rooxii rašė:

Ar tik nesakai, kad ji neveiks be ritualo? Maniau, kad ne. : o

Turite atlikti ritualą! Tik sujungiant ritualą ir apšvietimo žvakę gali padėti. ;)

Vartotojo avataras
Dušana34

Kartą aš nusipirkau žvakę. Kažkuriuo metu man nepavyko įsimylėti, negalėjau rasti tinkamo partnerio. Po kelių minučių žvakės deginimo pasirodė naujas draugas. Tai tik mūsų santykių pradžia, bet manau, kad viskas bus gerai. :) Čia yra nuoroda, kur ją nusipirkau :)

Grįžti į

Dabar prisijungę

Vartotojai naršantys šį forumą: 1 ir 0 svečių