Amlan Forte atsiliepimai, kaip

puikioji

Re: Amlan Forte atsiliepimai, kaip

Galiu garantuoti, kad jums bus nesigailėsit jei nuspręsit pirkti jį. Aš vartojau Amlan ir man patiko rezultatai, taip kad pirmyn, pirkite jį! :)

Ragany

mano atveju tai buvo 8kg, bet aš net nebaigiau paketo, nes aš nusprendžiau, kad ir taip aš atrodžiau jau buvo pakankamai tobula :) aš nustojau vartoti tabletes, bet mano svoris tik stabilizavosi ir dabar aš sveriu 54kg. Dėl sporto tai kai jau minėt atsilenkimai ir atsispaudimai, o dėl dietų aš nekreipiau dėmesio: P Aš tik bandžiau valgyti mažiau riebalų :) linkėjimai

Vartotojo avataras
Dainuze

Šis produktas yra tikrai neįtikėtinas, po mėnesio aš numečiau 11kilogramų aš nusipirkau jį iš gamintojo amlanforte.com jis veikia, ir aš tikrai rekomenduoju jį!

Vartotojo avataras
PoPeLe24

Aš ką tik perskaičiau viską, ir aš manau, kad aš nusipirksiu! Tikiuosi gauti rezultatus, kaip jūs mergaitės, aš negaliu sulaukti :3

Orai30

Merginos ar naudoti bet be dietos ar sporto, kai vartojate tas tabletes ??? Aš svarstau, bet nemanau, kad galėčiau daryti pratimus ar laikytis dietų :)

Niektauza

Aš nesilaikiau dietos ar sporto ir vis tiek numečiau 8kg, o tai, manau, yra geras rezultatas. Dabar jaučiuosi daug lengvesnė ir turiu daug daugiau energijos. Manau reikėtų pabandyti kokius nors pratimus :)

Vartotojo avataras
Rosvita999

Amlan yra labai geras produktas, aš bandžiau jį vieną kartą ir mano rezultatas buvo 9kg per mėnesį :) aš numečiau po nėštumo atsiradusį maišelį akimirksniu :)

R85Budr

Kaip matosi visi numetė 9-10kg , o aš tik gavo 6,5 ??? :( Aš svajojau numesti 10 kg, kas būtų mano idealus svoris .... Manau, kad reiks kažką saldaus suvalgyti kad pradžiuginti save iki ....

Vartotojo avataras
Amlan Consultant

Deja daugėja produktų rinkoje su vienodais pavadinimais, kopijuojančių mus, suklaidina vartotojus ir apgauna juos perkant. Mūsų originalų produktą galima rasti šiuo adresu: Amlan Forte. Mes patariame saugotis klastočių, nes jos gali būti pavojingos jūsų sveikatai. Kaltininkai buvo pranešti valdžios institucijoms todėl suklastotų gaminių netrukus turėtų nelikti rinkoje.

endrijauskaite

Aš išbandžiau visus naujus produktus per pastaruosius 4 metus ir aš vis dar negaliu atsikratyti savo 16 kg svorio po nėštumo. Visi geri dalykai kuriuos girdėjau apie žaliosios kavos ar žaliuosius miežius ir t.t. ir aš nenumečiau nei gramo :( Paveikta įprastai teigiamų nuomonių, aš užsisakiau amlan iš patikimos parduotuvės, kur perku visus kitus papildus [link] tai buvo prieš mėnesį, ir aš pradėjau jį naudoti. Aš numečiau 6 kg tai gal nereiškia daug kitiems, bet man tai suteikia vilties, kad aš vis dar galiu turėti galimybę būti liekna. iki šiol aš tikrai rekomenduoju jį.

Grįžti į

Dabar prisijungę

Vartotojai naršantys šį forumą: 0 ir 0 svečių