Amlan Forte atsiliepimai, kaip

Raima1

Re: Amlan Forte atsiliepimai, kaip

maziulka rašė:Aš užsisakiau iš gamintojo čia: http://bit.ly/2p0HZrk Manau, kad tai geriausias variantas ir jie duos nuolaidą

Ar baigsite gydymą? Man tiesiog įdomu, kaip jūsų organizmas reaguos, kai nustosite vartoti tabletes, ar bus yo-yo poveikis?

dzordza35

Ei merginos, ką tik gavau savo paketą iš Amlan Forte šiandien, ir išgėriau 1 piliulę. Ar yra kas nors ką turėčiau žinoti? Ko vengti, ką daryti ...? Kontraindikacijos? Aš būsiu dėkinga už bet kokius atsakymus ir pasiūlymus.

Vartotojo avataras
Jelena41

Ei, kokia dozė? 1 tabletė per dieną?

smidsy25

Taip sako 1 piliulę. Gal yra kažkas čia kas žino šią informaciją ir gali suteikti profesionalias konsultacijas. ..

Vartotojo avataras
Amlan Consultant

gavau daug signalų susijusių su klausimais ir abejonėmis dėl Amlan Forte tablečių. Aš nusprendžiau sukurti paskyrą čia ir atsakyti į visus klausimus, susijusius su produktu.

Illiana35

28 Aš taip pat užsisakiau tai: D .Dabar laukiu pristatymo ir tada aš galėsiu pradėti. Aš bandysiu jūsų informuoti. Sėkmės VISIEMS

Vartotojo avataras
Fiesta

Turiu klausimą KADA aš turiu baigti savo gydymą kad nebūtų yo-yo poveikio?

Vartotojo avataras
Amlan Consultant

Fiesta rašė:Turiu klausimą KADA aš turiu baigti savo gydymą kad nebūtų yo-yo poveikio?

Nė vienas iš mūsų klientų nesiskundė yo-yo efektu.

Vartotojo avataras
danute331

Leiskite man pasakyti jums visiems, mes dvi merginos naudojusios Amlan Forte, ir mes neturėjom jokių problemų su yo-yo efektu.

Vartotojo avataras
zoRa32

Tai taip šaunu, kad mes galime paklausti tiesiogiai.

Grįžti į

Dabar prisijungę

Vartotojai naršantys šį forumą: 0 ir 0 svečių